Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

W  piątek 27 kwietnia odbyło się w naszej szkole zakończenie roku klas trzecich, które już w 4 maja rozpoczną  egzaminy maturalne.

Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni, co z pewnością wynagrodziło im trudy trzech lat ciężkiej pracy na rzecz szkoły i lokalnej społeczności. Ten rocznik był z pewnością wyjątkowy i w murach tej szkoły tak szybko o naszych koleżankach i kolegach nie zapomnimy. Dlatego też sama uroczystość była bardzo wzruszająca, nie brakowało łez…

My, jako młodsi uczniowie, możemy być również dumni z osiągnięć naszych kolegów i koleżanek. Tego dnia mury naszej szacownej placówki opuścił kolejny rocznik z całym zestawem dobrych wspomnień i umiejętności, pozwalających na dalszą naukę, a w przyszłości umożliwiającym zdobycie wymarzonej pracy. Dziękujemy Wam za te wspólnie spędzone lata i życzymy samych sukcesów w przyszłości. Drodzy maturzyści, do boju!

Krzysztof Łukaszewski IIb