Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot
1. Rybka Lechosław dyrektor szkoły, geografia
2. Szóstek Bernadeta wicedyrektor szkoły, wiedza o społeczeństwie
3. Jankowska Anita wicedyrektor, matematyka
4. Ambroży Paulina język angielski
5. Apelt Damian wychowanie fizyczne
6. Bartnik Rafał język polski
7. Baryłecka Sylwia język angielski, język rosyjski
8. Bialik Monika historia, wiedza o społeczeństwie
9. Borowiak Damian matematyka, informatyka
10. Chełmińska Żaneta język angielski
11. Chmielewska – Złakowska Dagmara psycholog
12. Chodyła Natalia pedagog
13. Chrzanowska Agnieszka geografia
14. Dobosz Arkadiusz biologia
15. Dunajewski Karol matematyka
16. Eliks Elżbieta matematyka, informatyka
17. Fijałkowska Anna język angielski
18. Głowacka Zofia język polski
19. Gruchociak Hanna matematyka
20. Heintze Agata bibliotekarz, doradca zawodowy
21. Jach Alicja język angielski
22. Jagielska Izabela język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości
23. Kaczmarek Aleksandra plastyka
24. Kaniewska Ewa język polski
25. Konieczna Lilianna biologia, przyroda
26. Konrady Katarzyna wychowanie fizyczne, dietetyka
27. Kubiaczyk Monika historia, wiedza o społeczeństwie
28. Langner – Gąsiorowska Karolina język polski
29. Lesińska Agnieszka chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
30. Lewicka Dorota religia
31. Łabędzka Danuta wychowanie fizyczne
32. Łabędzka Małgorzata wychowanie fizyczne
33. Maciejczyk Paulina język hiszpański
34. Markiewicz Barbara geografia
35. Martinek Wojciech wychowanie fizyczne
36. Mikołajczak – Cichocka Monika język niemiecki
37. Misiek Maciej historia, wiedza o społeczeństwie
38. Nazar – Rzejak Aleksandra pedagog
39. Nowak Agnieszka język polski
40. Ostańska – Borowicz Justyna język angielski
41. Perz Anetta język angielski
42. Piechowiak Aleksander wychowanie fizyczne
43. Piechowiak Arkadiusz wychowanie fizyczne
44. Plucner Barbara język polski
45. Polonis – Borodynko Katarzyna chemia
46. Projs – Mietła Agnieszka język polski
47. Puc Lucyna wychowanie fizyczne
48. Smolińska Monika język angielski
49. Sokołowska Luiza język angielski
50. Stachowiak – Serek Magdalena Język francuski
51. Stawowy Grzegorz wychowanie fizyczne
52. Szczepańska Monika język angielski
53. Szmecht – Kiziorek Lucyna biblioteka
54. Wesołowska – Hak Małgorzata edukacja dla bezpieczeństwa
55. Wojciechowski Michał wychowanie fizyczne
56. Woźniak Adrianna język hiszpański
57. Zając Magdalena biologia, przyroda, edukacja ekologiczna
58. Zieliński Marek fizyka
59. Zieliński Zbigniew informatyka
60. Żelisławski Jurand religia