Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot
1. Rybka Lechosław dyrektor szkoły, geografia
2. Szóstek Bernadeta wicedyrektor, wiedza o społeczeństwie
3. Jankowska Anita wicedyrektor, matematyka
4. Ambroży Paulina język angielski
5. Apelt Damian wychowanie fizyczne
6. Bartnik Rafał język polski
7. Baryłecka Sylwia język angielski, język rosyjski
8. Bialik Monika historia, wiedza o społeczeństwie
9. Borowiak Damian matematyka, informatyka
10. Chełmińska Żaneta język angielski
11. Grudzińska Małgorzata pedagog szkolny
12. Kowanek Karolina pedagog szkolny
13. Chrzanowska Agnieszka geografia
14. Górna Izabela psycholog szkolny
15. Wypychowska Marzena matematyka
16. Eliks Elżbieta matematyka, informatyka
17. Gębarowska Beata język angielski
18. Głowacka Zofia język polski
19. Gruchociak Hanna matematyka
20. Heintze Agata bibliotekarz, doradca zawodowy
21. Jach Alicja język angielski
22. Jagielska Izabela język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości
23. Kaczmarek Aleksandra plastyka
24. Kaniewska Ewa język polski
25. Konieczna Lilianna biologia, przyroda
26. Konrady Katarzyna wychowanie fizyczne, dietetyka
27.

28.

Kubiaczyk Monika

Kucharski Andrzej

historia, wiedza o społeczeństwie

historia, wiedza o społeczeństwie

29. Langner Karolina język polski
30. Lesińska Agnieszka chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
31. Łabędzka Małgorzata wychowanie fizyczne
32. Maciejczyk – Walczak Paulina język hiszpański
33. Markiewicz Barbara geografia
34. Martinek Wojciech wychowanie fizyczne
35. Mikołajczak – Cichocka Monika język niemiecki
36. Misiek Maciej historia, wiedza o społeczeństwie
37. Mytko Renata język angielski
38. Nowak Agnieszka język polski
39. Ostańska – Borowicz Justyna język angielski
40. Perz Anetta język angielski
41. Piechowiak Aleksander wychowanie fizyczne
42. Piechowiak Arkadiusz wychowanie fizyczne
43. Plucner Barbara język polski
44. Polonis – Borodynko Katarzyna chemia
45. Projs – Mietła Agnieszka język polski
46. Puc Lucyna wychowanie fizyczne
47. Haglauer Monika fizyka
48. Sokołowska Luiza język angielski
49. Stachowiak – Serek Magdalena Język francuski
50. Stawowy Grzegorz wychowanie fizyczne
51. Szczepańska Monika język angielski
52. Szmecht – Kiziorek Lucyna biblioteka
53. Szczepaniak Tamara matematyka
54. Osiński Patryk wychowanie fizyczne
55. Mendez – Gniot Magdalena język hiszpański
56. Zając Magdalena biologia, przyroda, edukacja ekologiczna
57. Zieliński Marek fizyka
58. Zieliński Zbigniew informatyka
59. ks. Żelisławski Jurand religia