Zwycięstwo w Licealiadzie w Piłce Nożnej!

W dniu 19.10.23 przy boisku na ul. Gdańskiej 1 nasza szkoła brała udział w finałowym etapie Licealiady w Piłce Nożnej.

W finałowym turnieju mierzyliśmy się z następującymi drużynami. XX LO – LOMS 2:2 XX LO – ZS BUD nr 1 5:2 XX LO – LOMM 7:0. Dodatkowo nasi zawodnicy zostali wyróżnieni indywidualnym nagrodami:

Mateusz Steltmann – król strzelców

Jakub Kwiecień – najlepszy bramkarz

Naszą Drużynę w finałowym turnieju reprezentowali: Steltmann Mateusz, Bocianowski Piotr, Kwiecień Jakub, Zbyszewski Aleksander , Krawczyk Michał , Krawczyk Bartosz, Kaczmarek Wojciech, Niedźwiecki Jędrzej, Tomala Patryk, Urbaniak Hubert, Walkowiak Mateusz, Kozal Franciszek, Schenider Oliwier.W poprzednich dwóch etapach udział wzięli również: Cholewa Jan, Glogier Norbert.

Zawodnicy reprezentujący szkołę w większości przynależą do klubu TPS Winogrady.

Kolejny etap rozgrywek odbędzie się wiosną przyszłego roku.Dziękujemy za bardzo dobrą grę drużyny i pełne zaangażowanie!