Dni Wichrowego Wzgórza

Trzy dni pełne wrażeń zorganizowane w dniach 15 – 17 czerwca przez ODK Bajka, Radę Osiedla “Wichrowe Wzgórze” Nasze Wichrowe oraz XX liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego przebiegały pod znakiem kultury, sportu i integracyjnej zabawy łączącej pokolenia.

Trzydniową imprezę rozpoczął 15 czerwca spektakl Teatr widzę mój ogromny w reżyserii Barbary Plucner, w wykonaniu uczniów klasy 1A, którego premiera odbyła się z okazji podsumowania Roku Polskiego Romantyzmu w grudniu 2022 r. Uczniowie klasy 1A odbyli również Muzyczną podróż z licznie zebranymi uczestnikami festynu w sobotę , 17 czerwca.

Było wesoło, chwilami romantycznie i spontanicznie, a nasze liceum zapewniło sobie dobrym występem zasłużoną promocję.

Zapraszamy na przyszłoroczne obchody.