Wielki sukces XX LO!

Nasi piłkarze wywalczyli brązowy medal w Licealiadzie! Nasz zawodnik Antoni Fecek został nagrodzony tytułem najlepszego bramkarza turnieju!

W całych rozgrywkach rozegraliśmy 11 meczów, w których strzeliliśmy łącznie 34 bramki, tracąc 10.

Zestawienie spotkań naszej drużyny: Eliminacje: XX LO 3-1 SMS Marcin Gortat XX LO 7-1 ZS Mechanicznych XX LO 3-0 ZS Przyrodniczych XX LO 3-0 LO Salezjanie XX LO 6-1 XVII LO Półfinały: XX LO 0-1 VIII LO XX LO 1-1 IV LO XX LO 7-2 XI LO Finały: XX LO 1-2 VIII LO XX LO 0-1 ZSZ nr.1 XX LO 3-0 III LO Skład naszym brązowych medalistów: Antoni Fecek, Krzysztof Ratajczak, Kacper Czyżewski, Wiktor Pogorzelec, Kristian Rok (klasa 3GE), Maciej Wieczorek, Adrian Chudzicki i Kamil Grunwald (3PE) oraz Jakub Napierała, Mateusz Steltmann, Piotr Bocianowski i Jacek Łucki (2D)

Wielkie Gratulacje Chłopaki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *