Zmiany w kalendarzu roku szkolnego

W związku z wprowadzonymi  przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmianami w kalendarzu roku szkolnego 2020/2021,  zmianie ulega także termin klasyfikacyjnej Rady Pedagogicznej dla klas pierwszych i drugich,  podsumowującej wyniki I półrocza oraz termin wywiadówek dla Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich.

Posiedzenie klasyfikacyjnej Rady Pedagogicznej dla uczniów klas pierwszych i drugich zaplanowane na dzień 20 stycznia 2021 roku zostaje przesunięte na dzień 3 lutego 2021 roku. Analogicznej zmianie ulega również termin wywiadówek dla Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich, które odbędą się również 3 lutego 2021 r. :
o godz. 17:00 – rodzice uczniów klas II po szkole podstawowej
o godz. 19:00- rodzice uczniów klas I i klas II po gimnazjum

Przesunięciu ulega także termin wystawiania ocen na koniec pierwszego półrocza z 15 stycznia 2021 r. na  dzień 29 stycznia 2021 r.

Terminy pozostałych posiedzeń Rady Pedagogicznej oraz terminy pozostałych zebrań dla Rodziców pozostają bez zmian.