Uczniowie XX LO w malowniczym Kraju Basków

W dniach 23-30 lutego 2019r. 22 uczniów naszej szkoły wraz p. Luizą Sokołowską i p. Piotrem Dawidziuk wyleciało do Kraju Basków na wymianę międzyszkolną. Było to razem osiem intensywnych dni pełnych niesamowitych wrażeń. Oprócz zajęć w szkole w miejscowości Urretxu, zorganizowano nam wiele atrakcji w okolicy. Odwiedziliśmy takie miejsca jak słynne Bilbao, malownicze San Sebastian, pobliskie wioski i zabytki. Mieliśmy możliwość ciągłego szlifowania języka obcego, poznania realiów życia baskijskich rodzin, ich tradycji i zwyczajów. Wszystko to w połączeniu ze świetną pogodą i bezchmurnym niebem. Pojawiliśmy się nawet w lokalnej gazecie i złożyliśmy wizytę w Urzędzie Miasta. Była to niezapomniana przygoda.

Kolejna wymiana już za rok!