KONKURS POETYCKI

Zapraszamy dzieci, młodzież i mieszkańców z naszego Osiedla i Szkoły do wzięcia udziału w Konkursie poetyckim pt. „Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”.

Regulamin Konkursu – CZYTAJ DALEJ


1. Organizatorem Konkursu są: XX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, Jednostka Pomocnicza Miasta Poznania – Rada Osiedla Nowe Winogrady Północ, Rada i Administracja Osiedla Wichrowe Wzgórze. 
2. Tematem Konkursu jest napisanie własnego wiersza (napisanego przez siebie) – utworu poetyckiego pt. „Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”.
3. Konkurs trwa od 01 do 12 marca 2021 r.
4. Uczestnikiem Konkursu mogą być dzieci, młodzież i mieszkańcy Osiedla Nowe Winogrady Północ oraz uczniowie XX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
6. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu jedną pracę. 
7. Zgłoszenie konkursowe musi zawierać plik z tekstem lub skanem pracy poetyckiej, imieniem i wiekiem uczestnika konkursu.
8. Prace należy wysłać na adres e-mail: wichrowe.wzgorze@psmwinogrady.pl w tytule maila wpisać: Konkurs poetycki.
9. Zwycięzców Konkursu wybierze Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, a decyzja Komisji jest ostateczna. 
10. Laureaci konkursu otrzymają nagrody zakupione z budżetu Osiedla Nowe Winogrady Północ.
11. Lista nagrodzonych osób zostanie opublikowana w dniu 19 marca 2021 r. na stronie Facebooka „Wichrowe Wzgórze dla Wszystkich” oraz „Nowe Winogrady Północ – społeczność na Wichrowym i Zwycięstwa”. 
12. Udział w Konkursie oznacza akceptację regulaminu Konkursu i udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *