XX LO NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Prawdziwym sukcesem zakończyliśmy promocję naszej szkoły podczas tegorocznych Targów Edukacyjnych, które odbywały się w dniach 8-10 marca 2023 roku. Zachęciliśmy do nauki w naszej szkole setki chętnych. Udzieliliśmy nieskończonej ilości odpowiedzi na najróżniejsze pytania. Rozdaliśmy około tysiąca ulotek. W pierwszym i drugim dniu wystawowym wystąpiliśmy w części artystycznej, a nasz występ spotkał się entuzjastycznym przyjęciem. Odebraliśmy  gratulacje m.in. od  Dyrektorki Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego – organizatora Targów, Pani Doroty Kinal.

Aż strach pomyśleć, co będzie, jak wszyscy Ci kandydaci zjawią się w murach naszej Alma Mater – pękniemy w szwach!! Ale nie szkodzi. Przybywajcie młodzi – warto! W końcu Dwudziestka to szkoła ludzi ciekawych świata!

                                                                             Ania i Martyna z 1A teatralnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *