JASEŁKA W XXLO

Czwartek 22. grudnia był w naszej szkole dniem obchodów Bożego Narodzenia. Spotkaliśmy się zarówno przy wigilijnych stołach w naszych klasach, jaki i w szerszym gronie podczas części artystycznej w sali gimnastycznej. Szczególnym wydarzeniem były ukraińskie wertepy (jasełka) przygotowane przez klasę 1P oraz występy muzyczne w wykonaniu młodzieży z klas 1A i 4D.

Na uznanie zasługują również uczniowie i uczennice z klasy 2B zaangażowani w przygotowanie i prowadzenie tego spotkania. Honorowym gościem był w tym dniu arcybiskup Madagaskaru, ks. Tomasz Grysa – absolwent naszej szkoły. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia tej uroczystości serdecznie dziękujemy!Całej społeczności szkolnej życzymy dobrych świąt i szczęśliwego nowego roku! Niech ten szczególny czas będzie dla nas okazją do zadumy i refleksji nad sprawami najistotniejszymi, a dobrze przeżyty przyniesie w naszych sercach obfite owoce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *