BIEGI PRZEŁAJOWE „WILCZA MILA”

W piątek, 10 września, nasi uczniowie wzięli udział w biegach przełajowych ,,Wilcza mila” i startowali na dystansie 1609 m. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem, pragnąc jak najlepiej reprezentować naszą Dwudziestkę!

Niektórzy uplasowali się na najwyższych miejscach, wykazując tym samym wysoki poziom sprawności. Na podium stanęły dwie uczennice:

Teresa Frąckowiak z kl. 3GA1 wywalczyła 3 miejsce w kategorii dziewcząt 2004-2002

Klaudia Konieczna z kl.1 E wywalczyła 2 miejsce w kategorii dziewcząt 2006 i 2005 Również chłopacy uzyskali bardzo wysokie miejsca: w kategorii 2005 i 2006:

Piotr Bocianowski zajął 4 miejsce

Filip Makuch zajął 5 miejsce

Jacek Łucki zajął 6 miejsce Natomiast w kategorii 2004-2002:

Maciej Wieczorek zajął 4 miejsce

Tymoteusz Bąk zajął 5 miejsce

Brawa dla wszystkich naszych zawodników oraz całego zespołu nauczycieli wychowania fizycznego, którzy przygotowują uczniów do zawodów!