e – DRZWI OTWARTE XX LO

Jak każdego roku zapraszamy naszych Drogich Kandydatów i ich Rodziców na Drzwi Otwarte XX Liceum – jednak w zaistniałych okolicznościach – w wydaniu „e”. Prezentujemy ofertę edukacyjną poprzez formę zdalną – na stronie internetowej szkoły. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym e-wydarzeniu XX – tki.

DYREKTOR SZKOŁY – Lechosław Rybka ZAPRASZA DO XX LO

Spacer po korytarzach szkolnych… – oprowadzają Igor i Janek

Zapraszamy do obejrzenia PREZENTACJI O SZKOLE

ULOTKA PROMOCYJNA do pobrania

Klasa 1A TEATRALNA Z TAŃCEM WSPÓŁCZESNYM

Klasa 1B KRYMINALISTYCZNO − RESOCJALIZACYJNA
Z ROZSZERZENIEM JĘZYKOWYM

Klasa 1C PSYCHOLOGICZNO – JĘZYKOWA

Klasa 1D SOCIAL MEDIA Z ROZSZERZENIEM JĘZYKOWYM

Klasa 1E SPORTOWA Z DIETETYKĄ I PROMOCJĄ ZDROWIA Myślisz o klasie sportowej? Serdecznie zaprasza Andrzej Juskowiak – piłkarz, reprezentant kraju, srebrny medalista i król strzelców Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 r., kariera klubowa: piłkarz Lecha Poznań, Sportingu Lizbona, Olympiakosu Pireus, Borussii Monchengladbach, VfL Wolfsburg. W barwach Sportingu wywalczył puchar Portugalii w 1995 roku. Obecnie działacz i  komentator piłkarski.