Poznań na osi czasu – parki i ogrody! Prace Konkursowe!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PRAC I GŁOSOWANIA!

Głosowanie na prace od 25.05 – 1.06.2020 r. Głosowanie publiczności odbędzie się na stronie szkolnego Facebooka za pomocą polubienia. Na stronie szkoły można obejrzeć wszystkie prace. KLIKNIJ

 Liczą się głosy oddane do dnia 1.06.2020 godz. 24.00.

  1. Głosowanie Jury w składzie: Dyrekcja XX LO, nauczyciel koordynator, dodatkowo dwóch nauczycieli współpracujących przy organizacji konkursu oraz 3 uczniów z  XX LO, z klasy ze sztukami wizualnymi.
  2. Wyniki głosowania Jury oraz publiczności zostaną ogłoszone 2.06.2020 r. po godz. 14.00 na stronie szkoły oraz na szkolnym Facebooku.
  3. Wyniki podane przez organizatora są ostateczne.
  4. Informacja o terminie (22.06-26.06 ????) wręczenia nagród zostanie podana na stronie szkoły w dniu ogłoszenia wyników konkursu.  W sytuacji, gdyby nie było możliwości zorganizowania Gali konkursu nagrody zostaną wysłane drogą pocztową na adres wskazany przez opiekunów artystycznych.
  5. Prace w formie oryginalnej należy dostarczyć do XX Liceum Ogólnokształcącego do końca czerwca. Wystawa prac pokonkursowych odbędzie się w Urzędzie Wojewódzkim w przyszłym roku szkolnym 2020/2021. O terminie organizator powiadomi uczestników drogą e-mail. 

Koordynator konkursu Aleksandra Kaczmarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *