Wyjazd integracyjny klas I

26 września uczniowie klas pierwszych XX Liceum Ogólnokształcącego udali się na wycieczkę integracyjną do Radlina pod Jarocinem. Pogoda nas nie rozpieszczała, a poranek przywitał ciemnymi chmurami. Na szczęście ducha zabawy nic nie osłabi! Mimo deszczu i chmur świetnie się bawiliśmy!

Uczniowie z klas pierwszych po szkole gimnazjalnej i podstawowej zacieśniali klasowe więzy w różnych konkurencjach. Biegali trójkami w gigantycznych spodnich, jeździli na ogromnych nartach, całą klasą budowali wysoką wieżę i pokonywali bagno 😉

Konkurencje były wymagające i wymagały harmonijnej współpracy całej klasy.

Emocje studziliśmy w czasie tanecznego szaleństwa w rytmach dj Kazika.

Zwycięzcami integracji zostali: klasa sportowa 1E – z klas po szkole gimnazjalnej i klasa 1A teatralna po szkole podstawowej. Gratulujemy!!!

Jednak zwyciężyliśmy wszyscy – świetnie się wspólnie bawiliśmy i nawet kiepska aura nie zdołała tego popsuć;-)