OTRZĘSINY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH LICEUM

W czwartek, 11 października,  odbyły się otrzęsiny naszych świeżo upieczonych Pierwszaków!  Tym razem, wraz z odpowiedzialną za organizację klasą 2A, narobiliśmy się, nahasaliśmy się na Wesołej Farmie, która na czas imprezy przejęła teren dotychczasowej sali gimnastycznej. Nasi pierwszoroczni adepci mieli okazję stanąć  w szranki w następujących  konkurencjach: kalambury, test wiedzy o szkole, a także stworzenie i wykonanie własnej piosenki oraz scenki.

W wyniku zaciekłego, aczkolwiek jak najbardziej przyjacielskiego starcia, wyłoniliśmy zwycięzców. Tytułem tegorocznych championów może poszczycić się  klasa 1D, serdeczne gratulacje i powodzenia w organizacji przyszłych Beanów.