III konferencja Samorządów Uczniowskich

7 listopada, w Warszawie odbyła się III konferencja Samorządów Uczniowskich, w której uczestniczył uczeń naszej szkoły Jan Janczura. Wraz ze swoją koleżanką reprezentowali tam Młodzieżową Rade Miasta Poznania. Na konferencji zostały poruszone ważne tematy dotyczące działań Samorządów Uczniowskich w szkołach.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy na warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, zorganizowanych przez Młodzieżową Rade Miasta Warszawy. Na wydarzeniu zostały poruszone tematy takie jak: Budżet Samorządów Uczniowskich, Współpraca z organami szkolnymi, Jak działają samorządy w szkołach. Cały dzień spędzony w Warszawie, przyniósł uczniom wiele doświadczenia oraz nowych pomysłów.