Podpisanie umowy między Uniwersytetem Ekonomicznym a XX Liceum Ogólnokształcącym

29 maja br. w naszej szkole odbyło się uroczyste podpisanie umowy między Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, a XX Liceum Ogólnokształcącym. Ze strony uniwersytetu kontrakt podpisał Dziekan Wydziału Gospodarki Międzynarodowej prof. dr hab. Maciej Szymczak, a ze strony szkoły podpis złożył dyrektor XX LO Lechosław Rybka.

Oprócz oficjalnego rozpoczęcia współpracy między uniwersytetem, a szkołą wykładowcy uniwersytetu, prof. dr hab. Maciej Szymczak i prof. dr hab. Piotr Banaszak, opowiedzieli o swojej uczelni, zaprezentowali najważniejsze działania Uniwersytetu Ekonomicznego oraz wygłosili krótki wykład na temat logistyki. Od nowego roku szkolnego wykładowcy uniwersytetu swoim patronatem otoczą klasę o profilu logistycznym.

Daniel Wiśniewski IB